Witamy na stronach firmy Armes
(+48 15) 841 53 21
 
Partnerzy
Z kim współpracujemy
Jesteś tutaj: Strona główna >> Współpraca

 

 

 

STARCKE to niemiecki producent papieru i płótna ściernego mający prawie 200-letnią tradycję i międzynarodowy zasięg. Jedna z najbardziej znanych i cenionych na rynku firm, znana również z marek ERSTA i MATADOR
Początki firmy sięgają XVIII wieku i rozpoczynają się od handlu wyrobami drewnianymi i żelaznymi, a potem produkcji środków czystości, detergentów czy zapałek. Pod koniec XIX wieku zakres produkcyjny rozszerzył się o nasypowe materiały ścierne, które w kolejnym stuleciu zyskały na znaczeniu. 
Starcke oferuje profesjonalne doradztwo oraz szeroki program produkcyjny, jak również gwarancję najwyższych standardów jakościowych dzięki jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych na świecie. Dystrybucja odbywa się poprzez spółki należące do Starcke, jak również poprzez niezależnych przedstawicieli.
Starcke jest członkiem FEPA (Federation of European Producers of Abrasives) oraz stowarzyszenia oSa (Organisation for the Safety of Abrasives). Od niemal 20 lat jest naszym głównym dostawcą materiałów ściernych, z którym związani jesteśmy wyłącznym przedstawicielstwem w Polsce. 

Więcej na www.starcke.de


3M - niekwestionowany lider o światowym zasięgu oferujący rozwiązania dla przemysłu w szerokim zakresie. 3M to marka, której siłą są innowacje technologiczne, ciągły rozwój oraz najwyższa jakość. Firma obecna jest na rynku od ponad 110 lat, prowadzi działalność w 65 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 84 000 pracowników.
Działamy jako oficjalnym dystrybutor produktów 3M z zakresu ASD (Materiały Ścierne) oraz IATD (Taśmy i Kleje Przemysłowe). Doceniając nasze doświadczenie w dziedzinie produkcji narzędzi ściernych, firma 3M powierzyła nam również rolę oficjalnego konwertera jej materiałów.

Najbardziej znane rozwiązania 3M z zakresu materiałów ściernych to m.in.:


Więcej na solutions.3mpoland.pl


FLEXIPADS World Class Limited to wiodąca brytyjska firma oferująca doskonałej jakości akcesoria do narzędzi ściernych i polerskich, a także mleczka i gąbki oraz artykuły do kosmetyki samochodowej. Bardzo szeroki asortyment i możliwość doboru parametrów odpowiadającym różnym rodzajom prac zadowoli każdego wymagającego klienta.
Jako autoryzowany przedstawiciel firmy FLEXIPADS w Polsce, Rosji, Białorusi i Ukrainie oferujemy m.in.:

Więcej na www.flexipads.com


PRECITOOL - Firma obecna i znana na rynku europejskim od kilkudziesięciu lat. Od początku swojego istnienia, mając na celu jak najlepsze zrozumienie i zaspokojenie potrzeb końcowych odbiorców, oferuje  produkty i usługi poprzez Partnerów, zgodnie z zasadą: MYŚL GLOBALNIE - DZIAŁAJ LOKALNIE.
W ofercie znajduje się prawie 50 000 najbardziej popularnych narzędzi  ponad 400 producentów, które są dostępne w magazynie centralnym.
Prosimy jednak pamiętać, że poprzez naszych Partnerów zawsze macie Państwo dostęp do pełnej oferty poszczególnych marek producentów.

Więcej na www.precitool-ost.eu

 

ściernica trzpieniowa, ściernica lamelowa, pas ścierny, papier ścierny, płótno ścierne, włóknina, krążek ścierny, Armes, Starcke, Ersta, Matador, Flexipads, dystrybutor 3M, Precitool, Pentar, tarcze do cięcia, konwerter 3M, narzędzia ścierne, materiały ścierne, papier wodny, opaska ścierna, szlifowanie, Cubitron, Scotch-Brite, Trizact

KONTAKT

Zakład Artykułów Ściernych ARMES
ul. Nowa Boczna 4
37-400 Nisko
NIP: 865-000-73-53

e-mail: armes@armes.com.pl
web: www.armes.com.pl

Sekretariat:
(+48 15) 841 53 21
(+48 15) 841 63 57
Fax:
(+48 15) 841 39 47